Poslední aktualizace: 2.4.2025
Počet návštěvníků on-line: 140
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz
Sdílení odkazu
Nej objekty
Nejžádanější oblasti
Reference hostů
Vše proběhlo v pořádku, děkujeme za součinnost při pátrání po poukázkách, které se zatoulaly v útrobách České pošty.
pobyt 22.02.25-01.03.25
CH-343 Šumava
Při problému ohledně platby na straně zákazníka pomohli a vyřešili.
pobyt 26.10.24-02.11.24
CH-763 Orlická přehrada
výborná komunikace a vstřícnost.
pobyt 26.10.24-28.10.24
TT-169 Bechyně
Vše proběhlo v pořádku.
pobyt 13.07.24-20.07.24
CH-904 Soběslav
Bezproblémové a spolehlivé zajištění objednaného pobytu. V případě potřeby velmi dobrá komunikace.
pobyt 24.08.24-31.08.24
CH-045 Třeboň
Vše proběhlo v pořádku.
pobyt 08.05.24-12.05.24
ZB-570 Bechyně
Již několik let spokojenost s vaší agenturou
pobyt 15.06.24-22.06.24
LE-593 České Budějovice
Jsme spokojeni.
pobyt 24.08.24-31.08.24
CH-063 Písek
Pravidelně využívám tuto agenturu a jsem velmi spokojená se službami.
pobyt 13.08.24-17.08.24
CH-118 Slapy
Snadné a přehledné hledání objektů. Zcela bezproblémové vyřízení, vše logické a přehledné. Jednoduchý, ale přehledný design web stránek chatatour.cz bez zbytečných nesmyslů, které obvykle na jiných stránkách jen snižují přehlednost.
pobyt 10.08.24-24.08.24
CH-309 Jindřichův Hradec
1

Pronájem chalupy nebo chaty - katalog pronájmu chat a chalup

počet nalezených objektů: 190  

strana:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19  
< Předcházející strana     Následující strana >

91 - Prachatice Chalupa Obora -

Podkrovní ubytování v jižních Čechách, Obora -

Obora -Kód objektu: CH-202 Pronájem 22.6. - 31.8

Zrekonstruované podkroví v samostatné části rekreačního objektu je situované na klidném místě v malé obci Obora. V okolí můžete navštívit zámek Kratochvíle (4 km), lesní klášter Lomec (15 km) nebo zříceninu hradu Helfenburk (20 km). Lesy v bezprostřední blízkosti objektu jsou ideální pro houbaře a sběrače lesních plodů, během půlhodinové procházky se dostanete k rybníkům, které jsou vhodné jak ke koupání, tak k rybaření. Hosté mají k dispozici samostatnou část pozemku s vlastním vchodem do objektu, kterou nikdo další nevyužívá. V oddělené části objektu se dají pronajmout další tři samostatné pokoje - vhodné pro větší skupiny či spřátelené rodiny (ubytování v těchto dalších pokojích na dotaz). K dispozici je dále venkovní posezení u ohniště s grilem, které mohou příležitostně využívat i ostatní hosté.

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob: 9, Počet ložnic: 4
Kategorie: 3 hvezdicky
Cena léto od: 29900 Kč  
Cena mimo sezónu od: 29900 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.

Pes povolen Nákupy 6 km Restaurace 4 km Les 0,5 km Parkování na pozemku u objektu Zahradní gril, venkovní ohniště Zahrada 1000 m2 - neoplocená Hřiště na tenis 6 km Koupání v přírodě 2 km Vlak 0,5 km Úhrada elektřiny 50 kWh v ceně Autobus 0,5 km Rybolov v okolí 5 km Internet wi-fi
Pro rybáře

92 - Písek Chalupa Červený Újezdec -

Ubytování na statku, Červený Újezdec -

Červený Újezdec -Kód objektu: CH-231 Pronájem 1.5. - 30.10

Chalupa se nachází v oddělené – samostatné části dvora v malé obci Červený Újezdec ve vzdálenosti 12 km  od Písku směrem na Zvíkovské podhradí (8km). Stylové vybavení objektu i venkovská atmosféra dvora vybízí k odpočinku , relaxaci a poskytuje dostatečné soukromí hostům. Zároveň dává klientům možnost navštívit turistické zajímavosti v okolí : Písek, Zvíkov, Orlík, Blatná,Bechyně apod.. Okolí je vhodné jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Blízkost lesů nabízí krásné procházky včetně sběru hub. K dispozici je samostatná oddělená část dvora s vlastním vchodem a zahradou 400 m2, se zahradním posezením pod pergolou, krbem, udírnou a bazénem o průměru 3,6 m.  Zastavěná plocha chalupy je 80 m2. Hosté se zde mohou uschovat i kola. Možnost rybolovu na soukromém rybníku 50 m od objektu ZDARMA. Po dohodě možnost odkoupení ryb. 

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob: 8, Počet ložnic: 2
Kategorie: 3 hvezdicky
Cena léto od: 13500 Kč  
Cena mimo sezónu od: 11000 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.
Hodnocení návštěvníků: hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni + podrobnosti v detailu objektu

Pes povolen <b>NA DOTAZ</b> Nákupy 5 km Záhoří Restaurace 2 km Vlastec Les 0,3 km Parkování na pozemku Hřiště na tenis 12 km Písek Rybolov 50 m, 1 soukromý rybník Koupání v přírodě 8 km Zvíkovské podhradí Bazén průměr 3,6 m Řeka Vltava vzdálená 2,5 km, cesta lesem Úhrada elektřiny 50 kWh v ceně Zahradní gril Koně 10 km Golf 18 km Kestřany Zahrada oplocená 400 m2 Užitková voda

93 - Balaton Dům Siófok

Rekreační dům na okraji města Siófok

SiófokKód objektu: HU-952 Pronájem 1.5. - 30.10

Pěkně vybavený rekreační dům se nachází v oplocené a pečlivě udržované zahradě na okraji města Siófok pouhých 200 m od pláže! Velmi příjemné a klidné bezprostřední okolí objektu se příjemně snoubí se širokým záběrem rekreačních, sportovních a společenských aktivit, které samotné město nabízí. Vzhledem k velice pozvolnému vstupu do vody je zde koupání vhodné i pro rodiny s dětmi. U objektu je k dispozici zahradní nábytek. Zastavěná plocha 60 m2.

Siófok je nejfrekventovanější lázeňské město na jižním břehu jezera Balaton. Toto město je jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací, známý pro své pláže a noční život. Ne nadarmo je Maďary nazýváno hlavním městem Balatonu. Přitažlivost jižního břehu je zvýšena mělkou vodou a písečným dnem, čímž se stává oblíbenou destinací pro rodiny s dětmi. V letních měsících nabízí pestrý program pro turisty (operetní představení, varhanní koncerty, jezdecké a folklórní festivaly, mezinárodní a místní sportovní utkání, popové koncerty a vyhlášené mezinárodní umělecké exhibice).

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: počet osob 6, počet ložnic 3
Kategorie: 3 hvezdicky
Cena léto od: 29800 Kč  
Cena mimo sezónu od: 27500 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.

Nákupy 0,5 km Restaurace 0,7 km Parkování na pozemku Hřiště na tenis 2 km Rybolov 0,2 km Koupání v přírodě 0,2 km - travnatý břeh Pes nepovolen Koně 2,2 km Golf 30 km Bowling 3,5 km Zahrada oplocená 400 m² Vhodné pro děti

94 - Balaton Apartmán Balatonberény

Apartmánový dům Balatonberény Balatonberény

BalatonberényKód objektu: HU-975 Pronájem 1.7. - 31.8

Apartmánový dům se skládá ze čtyř apartmánů, přičemž každý disponuje vlastním samostatným vchodem. Dům je situovaný v malé klidné obci na břehu Balatonského jezera a je vhodný především pro všechny, kteří upřednosňují klidné prostředí s možností kvalitního rekreačního vyžití v dosahu. V místě naleznete cyklostezky, kvalitní koupání i možnost občerstvení. V obci je velmi pěkná placená pláž se širokou nabídkou služeb i volně přistupný břeh vhodný rovněž ke koupání. Nedaleko je skanzen s ukázkami lidové tvorby. U objektu je k dispozici oplocený pozemek 600 m2 se zahradním krbem a možností posezení. Obytná plocha apartmánu je 40 m2. Uvedená cena je za 1 apartmán.
K pobytu je možno sjednat plnou penzi v pěkné restauraci v ulici. 

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: počet osob 4, počet ložnic 2
Kategorie: 3 hvezdicky
Cena léto od: 14200 Kč  
Cena mimo sezónu od: 11100 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.
Hodnocení návštěvníků: hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni - podrobnosti v detailu objektu

Nákupy 1 km Restaurace 150 m, možnost sjednání plné penze Parkování na pozemku Hřiště na tenis 0,6 km Koupání v přírodě 0,4 km, 1 km placená pláž (cena za osobu a den cca 40 Kč) Golf 40 km Gril Rybolov v okolí 0,2 km Zahrada oplocená 600 m² Vhodné pro děti

95 - Slapy Chalupa Čím, V Ráji -

Chalupa s bazénem v blízkosti Slapské přehrady, Čím, V Ráji -

Čím, V Ráji -Kód objektu: CH-118 Pronájem 1.5. - 30.10

Objekt se skládá ze dvou domů – přičemž pronajímaný je pouze menší domek s balkónkem, vedle původní dřevěné zvonice (nepřístupná). Oplocený objekt s bazénem, dětským pískovištěm, venkovním grilem a ohništěm se nachází v atraktivní, turisticky vyhledávané oblasti Slapské přehrady, v tiché, lesem obklopené, osadě V Ráji, patřící k obci Čím. Oblast v okolí pronajímaného domku nabízí nespočetnou nabídku výletů po okolní krajině i historických památkách. Poloha objektu je též vhodná pro milovníky houbaření, koupání i cyklistiky. Pro více náročné klienty je nedaleko objektu možnost využití tenisových kurtů, minigolfu i nově zřízeného golfového hřiště či možnost letu balónem. Více sportovně založení a fyzicky zdatní jedinci zajisté ocení i dobrodružně založené týmové hry v TEP faktoru, jež je inspirován pevností Boyard v tématu pirátů z Karibiku.

V blízkém okolí se nachází taktéž dobové muzeum Křižovnický špýchar, muzeum zlata v Novém Kníně a Jílovém u Prahy, dále důlní štola Josef v Příbrami, židovský hřbitov u Čeliny a Neveklova, zámky Zbraslav a Konopiště, známé Svatojánské proudy, či Svatá hora s černou Madonou v městě Příbrami. Letní večery zde zpříjemňuje také letní kino Nový Knín. Okolní krajina je krásně viditelná z nedaleké rozhledny Veselý vrch. Děti pak jistě nadchne plavba parníkem po Slapské přehradě, aqua park Měřín. Výhodou je i snadná dostupnost do Prahy.

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob: 4, Počet ložnic: 2
Kategorie: 3 hvezdicky
Cena léto od: 12700 Kč  
Cena Silvestr od: 21200 Kč  
Cena mimo sezónu od: 12700 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.
Hodnocení návštěvníků: hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni + podrobnosti v detailu objektu

Pes povolen Nákupy 1 Km Restaurace 1 Km Les v místě Parkování na oploceném pozemku u objektu Zahradní gril, venkovní ohniště Hřiště na tenis 2,5 Km Koupání v přírodě 4 km - Slapy Bazén 3,6 m Úhrada elektřiny 50 kW v ceně Koně Dětská postýlka Rybolov v okolí 4 km - Slapy Zahrada oplocená Nekuřácký objekt Užitková voda voda ze studny, používaná také k pití

96 - Krkonoše Chalupa Rudník, Bolkov -

Roubenka s bazénem pro větší skupiny, Rudník, Bolkov -

Rudník, Bolkov -Kód objektu: CH-295 Celoroční pronájem

Malebná poloroubenka je situována v ochranném pásmu Krkonošského národního parku na úpatí Černé hory. Objekt je umístěn na polosamotě a nabízí svým hostům příjemný pobyt v každém ročním období. V létě láká příznivce horské turistiky či horských kol, zároveň však poskytuje příjemné zázemí pro Váš ničím nerušený odpočinek. V zimě nabízí okolí objektu skvělé podmínky pro zimní sporty. U objektu je k dispozici oplocený pozemek o rozloze 1 000 m2 se zahradním posezením, bazénem 6 x 3 x 1,2 m, grilem, trampolínou a stolem na ping-pong. V ceně je zahrnuto využití wellness. Zastavěná plocha je 120 m2. Chalupa sousedí s objektem CH-299.

V hlavní sezoně (červenec, srpen) je v ceně týdenních pobytů zahrnuta spotřeba 50 kWh el. energie - nad tento limit se hradí spotřebovaná el.energie - 1kWh = 6,- Kč. V ostatních obdobích se hradí veškerá spotřeba el. energie.
V zimních měsících je průměrná spotřeba 500 - 600 kWh, v letních měsících je průměrná spotřeba 300 kWh.
U krátkodobých pobytů NENÍ el. energie zahrnuta v ceně. Hradí se po skončení pobytu majiteli objektu.
Majitel v mimosezoně preferuje krátkodobé pobyty.
 

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob: 12, Počet ložnic: 5
Kategorie: 4 hvezdicky
Cena léto od: 31300 Kč  
Cena zima od: 29900 Kč  
Cena Silvestr od: 48400 Kč  
Cena mimo sezónu od: 24000 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.
Hodnocení návštěvníků: hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni + podrobnosti v detailu objektu

Nákupy 1,5 km Restaurace 0,8 km Les v místě Parkování na pozemku Zahradní gril, venkovní ohniště Bazén 6 x 3 x 1,2 m Koupání v přírodě Vlek 6,5 km (Černá hora - Jánské lázně) Pes nepovolen Vlak 12 km Vrchlabí Lázně a kolonády 7 km Jánské Lázně Úhrada elektřiny v ceně 300 kWh v létě a mimosezóně, 700 kWh v zimě Autobus 0,8 km Dětská postýlka dvě dětské postýlky, dvě dětské židličky Samota - polosamota Zahrada oplocená 1 000 m? Sauna Nekuřácký objekt Vhodné pro děti Běžky Pitná voda Vířivka

97 - Česká Kanada Chalupa Mysletice -

Chalupa s uzavřeným dvorem u cyklostezky, Mysletice -

Mysletice -Kód objektu: CH-059 Celoroční pronájem

Komfortně zrekonstruovaná chalupa/statek se nachází na klidném místě v přírodním parku Česká Kanada na hranici Vysočiny a jižních Čech. Chalupa Vám poskytne příjemné ubytování s plně vybavenou kuchyní včetně kamen na dřevo, velkou společenskou místností s krbem, saunou, tělocvičnou, stolem na stolní tenis i s možností připojení k internetu (WIFI). Místo je ideální pro cyklistiku i turistiku. Cyklistické trasy vedou přímo kolem chalupy. Hosté mohou využít 650m od chalupy možnost koupání v rybníku, fotbalové či dětské hřiště. K dispozici je uzavřený dvůr s posezením pod přístřeškem, gril, dětská klouzačka a pískoviště. Na zahradě se nachází otevřené ohniště s posezením a zahradní rybníček. V objektu je možné uspořádat i větší rodinné oslavy.

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob: 16, Počet ložnic: 5
Kategorie: 4 hvezdicky
Cena léto od: 36500 Kč  
Cena zima od: 27100 Kč  
Cena Silvestr od: 64400 Kč  
Cena mimo sezónu od: 28800 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.

Pes povolen Nákupy 0,1 km drobný nákup, 7,5 km Telč Restaurace 7,5 km Telč, 10 km Dačice Les 0,6 km Parkování na pozemku Zahradní gril, venkovní ohniště Hřiště na tenis 8 km Vlek 7 km Mrákotín Úhrada elektřiny 50 kW v ceně Rybník 650 m možné koupání Autobus 150 m Dětská postýlka Zahrada oplocená 1.300 m2 Sauna Internet Vhodné pro děti Běžky Pitná voda Pračka

98 - Krkonoše Chalupa Rudník,Bolkov -

Chalupa se soukromým svahem, Rudník,Bolkov -

Rudník,Bolkov -Kód objektu: CH-296 Celoroční pronájem

Prostorná chalupa se saunou je situovaná v krkonošské obci Rudník nedaleko Janských Lázní a poskytuje ubytování během celého roku. Je vhodná jak pro ubytování spřátelených rodin s dětmi, tak pro skupiny cyklistů a podobně. Okolí nabízí řadu možností aktivního vyžití během celého roku - v zimě lyžování v Krkonoších, v létě turistika a pěší výlety. Hosté mají k dispozici částečně oplocený pozemek (cca 2000 m2) s bazénem, trampolínou, zahradním domkem s kuchyňkou a venkovním nábytkem a grilem. Součástí objektu je sauna a herna se stolním tenisem, kulečníkem, šipkami a stolním fotbálkem. Pro děti je v zimě vedle chalupy připraven svah pro sáňkování a bobování.

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob: 17, Počet ložnic: 6
Kategorie: 3 hvezdicky
Cena léto od: 29900 Kč  
Cena zima od: 29900 Kč  
Cena Silvestr od: 48800 Kč  
Cena mimo sezónu od: 22000 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.
Hodnocení návštěvníků: hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni + podrobnosti v detailu objektu

Pes povolen 150/kč noc - platí se na místě Nákupy 1,5 km Restaurace 0,8 km Parkování na částečně oploceném pozemku Zahradní gril, venkovní ohniště Dětská postýlka na vyžádání Zahrada 2000 m² - částečně oplocená Sprcha, sprchový kout Bazén průměr 5 m Vlek soukromý dětský vlek u chalupy, další 6,5 km Celoroční pronájem Vlak 12 km Vrchlabí - Hostinné Autobus 0,8 km Sauna Internet wi-fi Nekuřácký objekt Vhodné pro děti Běžky Pitná voda Pračka

99 - Krkonoše Chalupa Rudník,Bolkov -

Roubenka s bazénem pro větší rodiny, Rudník,Bolkov -

Rudník,Bolkov -Kód objektu: CH-299 Celoroční pronájem

Stylová roubenka je situována v ochranném pásmu Krkonošského národního parku na úpatí Černé hory. Objekt je umístěn na polosamotě přímo u lesa za horským potůčkem a nabízí svým hostům příjemný pobyt v každém ročním období. V létě láká příznivce horské turistiky či horských kol, zároveň však poskytuje příjemné zázemí pro Váš ničím nerušený odpočinek. V zimě nabízí okolí objektu skvělé podmínky pro zimní sporty. U objektu je k dispozici oplocený pozemek 1 500 m2 se zahradním posezením, grilem a bazénem 6 x 3 m. Zastavěná plocha 150 m2. Chalupa sousedí s objektem CH-295.

Součástí objektu je nově na sezonu 2023 pro hosty připraven wellness - sauna s ochlazovací kádí, místnost s vířivkou, herna/odpočívárna a dvě dvenkovní terasy. 

V herně je velký monitor s úhlopříčkou 80" (203 cm) s možností napojení pc, tabletu, obýváku je televize připojením O2, Netflix.

U krátkodobých pobytů (minimální délka jsou 3 noci) je cena energie zahrnuta v ceně, a to 30kWh/den. 

 

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob: 14, Počet ložnic: 5
Kategorie: 4 hvezdicky
Cena léto od: 34200 Kč  
Cena zima od: 34200 Kč  
Cena Silvestr od: 43800 Kč  
Cena mimo sezónu od: 28500 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.

Nákupy 3 km Restaurace 1 km Les v místě Parkování na pozemku Zahradní gril, venkovní ohniště Hřiště na tenis 1,5 km Dětská postýlka na vyžádání + dětská židlička, dětská vanička Bazén 6 x 3 x 1,2 m Vlek 8 km Pes nepovolen Vlak 10 km Lázně a kolonády 7 km Jánské Lázně Úhrada elektřiny 200 kWh zahrnuto v ceně Autobus 1,5 km Koně 1 km Samota - polosamota Rybolov v okolí 8 km Zahrada oplocená 1 500 m² Internet WI-FI Nekuřácký objekt Vhodné pro děti Běžky Pitná voda Pračka
Pro rybáře

100 - Nízké Tatry Chata Liptovský Trnovec - Liptov

Chata s terasou a grilem, Liptovský Trnovec - Liptov

Liptovský Trnovec - LiptovKód objektu: SK-402 Celoroční pronájem
Rekreační chaty se nachází v obci Liptovský Trnovec v malebném prostředí Liptova. Oblast je bohatá na kulturní památky a je charakteristická svéráznou lidovou architekturou a folklorem. Na pozemku se nachází celkem 3 chatky, které jsou stejně zařízené. Každá chata má vlastní terasu s posezením, možnost využití grilu. Dále je na pozemku k dispozici trampolína, skluzavka a houpačka, které jsou pro všechny chaty společné. Popis i ceny se vztahují vždy na jednu chatu.
V okolí: vodní nádrž Liptovská Mara 0,4 km, Aquapark Tatralandia 1,5 km, Liptovský Mikuláš 5 km, ThermalPark Bešeňová 8 km, Demänovské jaskyne 10 km, lyžařské centrum Chopok-Jasná 12 km, hrad Likava, Liptovský starý hrad a hrad v Liptovském Hrádku, keltské osídlení Havránok nad Liptovskou Marou a  vesnice Vlkolínec (UNESCO), muzeum Juraja Jánošíka, Dům fotografie a Liptovské muzeum spolu s Ovčárským muzeem.

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: počet osob 5+2, počet ložnic 2
Kategorie: 3 hvezdicky
Cena léto od: 15350 Kč  
Cena zima od: 15350 Kč  
Cena Silvestr od: 19200 Kč  
Cena mimo sezónu od: 16150 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.

Pes povolen Nákupy 0,4 km Restaurace 0,8 km Les Parkování u domu Zahrada Rybolov 0,5 km Koupání v přírodě 0,4 km Vlek 12 km Lázně a kolonády 8 km Úhrada elektřiny v ceně Zahradní gril Internet Vhodné pro děti Běžky Pitná voda
strana:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19  
< Předcházející strana     Následující strana >
/* // vyrazeno addthis */